**‌استان خوزستان
* حوزه انتخابیه آبادان
ناصر اقبالی، محسن الکعبی، اقبال انصاری، حبیب انصاری، محمد سعید انصاری، سید علی بحرینی مقدم، محمد حسین بختیاری، جاسم پور انصاری، سیده فرحناز داوری، ایرج صفاتی، علی عبدالهی ارپناهی، نجف فرزان، غلامرضا فیروزی، صفرعلی قنوائی، عامر کعبی، محمد گذاری، یونس محمدی، محمد سعید محمودی، جلیل مختار، سید یونس موسوی، سید علی موسوی جرف، سید حسین موسوی رابطی، عبدالامیر نیک نژاد و سید ذهب هاشمیان.

* حوزه انتخابیه اندیمشک
امین آرام، کورش بزرگی، عزیزاله جودکی راد، محمد حبیب زاده، فریدون حسنوند، شهلا سهرابی صمیرد، محمد تقی صفری، جهانبخش قلاوند، ماشاءاله قلی کیانی، عبدالحسن مختاری نیا، سید رضا موسوی نیا و امیر یاموسی.

* حوزه انتخابیه اهواز
محمدرضا آقا سلیمان، داریوش ابوالفتح نژاد، وحید احمد فخرالدین، حسین اسلامی، سیامک بختیاری، عبدالمهدی بخشنده، سید فرج پور فرجی، غلامرضا نقوی، محمد نقی زاده، محمد صادق چیت ساز، ابراهیم حاجی دولو، سید سعید حجازی، محمد حیسن پور، علی حسین حسین زاده، سید شریف حسینی، نادر حمید، نجمه حمید، منصور حیدری، محمد خالدیان، مسعود درخشان فرد، مرتضی دشت بزرگ، اقباله ذاکر حسینی بندرکی، سید محمد صادق رشیدی فرد، آذر زمان پور، آرش زنگنه،‌ عبدالعزیز ساعدی نیا، قربانعلی سعادت نیا، سعید سعیدی، حیدر سواری،‌ ناجی سواری، جاسم شدیدزاده، رامین شیروی، زیبا صالح پور، عبدالمحمد طرفی مولا، جواد طریری، جمال عالمی نیس، فاخر عبدالخانی، علی عماد، فرخ فریدیان، صفدر کرد زنگنه، منوچهر کرد زنگنه، حمید قاطع پور خزینه، منصور گچی شوشتری، عبدالحسین محبی عفت نژاد، حسین علی مختاری، امیر هوشنگ مستجیر، علیرضا مشکین فام، احمد موسوی، سید حمید موسوی، نیلوفر میکائیلی بارزیلی، غلامرضا نام‌آور، سعید نژاد خلاقی، کامیار نقاش پور، اسماعیل هراسی پور و پروانه ولوی.

* حوزه انتخابیه ایذه و باغملک
خداکرم افکار، محسن اورکی کوه شور، حاجت مراد ترابی، مسعود حمزه پور، مسعود خلیلی بلوطگی، حجت‌اله درویش پور، علیرضا دهقانی، جمشید سلحشور، هدایت‌اله سلحشوری، محمود شالویی، رستم عبدالعلی زاده، محمود کیانی موردی، هوشنگ محمدی، علی نظر مصیبتی، سید عباس موسوی، سید نوروز علی موسوی، محمد نجاتی پور و علی نوذرپور.

* حوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
مرتضی ابوعلی، محمدرضا بهرامی، شمس‌اله بهمنی، خلیل حیات مقدم، اسمعیل سلیمانی نسب، علیرضا شریفی، سید محمد صالحی زاده، سید عباس صفرپور گل اسفیدی، علی اکبر عباسی لرکی، محراب فلاحی، جمشید قنواتی و صمد مهرپویا.

* حوزه انتخابیه بهبهان
شاهرخ بهادر قنواتی، بهروز حقیقت، ولی‌اله شجاع پوریان، عبدالهادی فقهی زاده، سید محمد مدرس موسوی بهبهانی، حمیدرضا ورزشی و عباس آبیار.

* حوزه انتخابیه خرمشهر
سید جواد ادریس پور، سید عبدالعباس بحرالعلومی فرد، سید موید تابش، مرتضی جزایری اصل، محمد صادق حیدریان، عارف علی زاده، عبدالرزاق کعبی نژادیان، محمد نظارات و هاشم یوسف نژادیان.

* حوزه انتخابیه دزفول
جهانگیر پورهنگ، حاجیعلی حسن هیودی، سید محمود رشیدی فرد، داریوش زلفی، اسداله سرفراز، سید علی سید اقامیری، امیر حسین شیروی، عزت‌اله عسگری پور و علیرضا مختاری زاده.

* حوزه انتخابیه دشت آزادگان
رحیم الهانی سحر، عباس بنی اسد، جاسم جادری، حبیب خلفی، مجید داغری، عبدالحسین زابیان، توفیق ساکی، قاسم ساکی، هاشم سواری، علی طرفه، جاسم مزرعه، سید مهدی موسوی و آرش بلائی.
* حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

خلیل امیری زاده بهبهانی، محمدرضا بهمنی، فرزانه رحمانی، محمد مراد مانگشتی، اقبال محمدیان و محسن مصیبتی.

* حوزه انتخابیه شادگان

حسین بنی اسد، احمد عیسی پور، حسین کاملی، عیسی مقدمی زاد و مجید ناصری نژاد.

* حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

حسین آقائی جنت مکان، علی اصغر اسدی، محمد حسین امام موسوی، سعید ایزدیان، علی بلدی، باقر بورد، قاسم پاپی زاده، عزیز ترکی زاده، محمد حسین رجبی، سید محمد سادات ابراهیمی، فاخر سالم پور، محمد حسن صابرزاده، امید صباحی خواه، امیرحسین فتاحی، سید محمدظاهر موسوی زاده، محمد حسن نجارزاده و محمد رضا نیکنام.

* حوزه انتخابیه مسجد سلیمان ولائی و بخش هفتگل

علی بهرامی، اسماعیل جلیلی، یونس شجاعی برجوئی، حیدر مدملی، احمدرضا مراد حاجتی، جهانگیر موری صفی زاده و مرادعلی ورناصری قند علی.

 
+ نوشته شده توسط مجتبی حاجتی در شنبه شانزدهم آبان 1388 و ساعت 15:6 |